Sien Çevre Danışmanlık Mühendislik Ölçüm Lab. Enerji Maden İnş. San. Tic. LTD. ŞTİ. olarak uzman kadromuz ile sunduğumuz çevre danışmanlık ve çed raporu hizmetleri ile diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Aşağıda gördüğünüz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için resimlere tıklayabilir ve o hizmet ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
 

Sien Çevre Danışmanlık uzman kadrosu ile Çevre Danışmanlık Hizmetleri alanında profesyonel hizmet vermektedir. Detaylar bu sayfada

Çevre Danışmanlık Hizmeti

» Çevre Danışmanlık Hizmeti» Emisyon Konulu Çevre İzni,» Gürültü Konulu Çevre İzni,» Deşarj Konulu Çevre İzni,» Tehlikeli Veya Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma, Atık Geri Kazanım Lisans » Tehlikeli Atık Taşıma Firma ve Araç Lisans Hizmetleri,» Ömrünü Tamamlamış Araç Lisans Hizmeti,» Atık Ara Depolama Lisans Hizmeti,» Atık(evsel, katı, endüstriyel, tıbbi, tehlikeli vs) Yönetim Planları.

ÇED Raporu

» Çevresel Etki Değerlendirme ÇED Raporu hazırlanması,» Proje Tanıtım Dosyası (PTD) Hazırlanması,» Sosyal Etki Değerlendirme Çalışmaları,» Mevcut Arazi Durum Tespitleri,» Saha Çalışmaları,» Doğaya Yeniden Kazandırma Planları,» Çevre Yönetim Planları,» Ek VI Arama Faaliyeti Eleme-Kontrol Formlarının Hazırlanması,» İzleme Çalışmaları

Ölçüm ve Raporlandırma işlemleriniz Sien Çevre Danışmanlık bünyesinde uzman mühendis ekipleri tarfından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Ölçüm ve Raporlandırma

» Emisyon Ölçümleri ve Modelleme Çalışmaları,» Akustik Gürültü Ölçümleri ve Modelleme Çalışmaları,» Titreşim Ölçümleri» İSİG (İş Sağlığı ve İş Güvenliği) Ölçümleri;» Kişisel Gürültü Ölçümleri ve Raporlandırılması,» İç Ortam Gürültü Ölçümleri, Haritalandırma Çalışmaları ve Raporu» Kişisel Titreşim Ölçümleri ve Raporlandırılması,» Zemin Titreşim Ölçümleri ve Raporlandırılması,» İç Ortam Sıcaklık, Nem Ölçümleri(Termal Konfor Ölçümleri) veRaporlandırılması,» Kişisel Toz Ölçümleri ve Raporlandırılması,» İç Ortam Toz Ölçümleri ve Raporlandırılması,» İç Ortam Kimyasal Madde Ölçümleri ve Raporlandırılması,» Hava Akım Hız Ölçümleri ve Raporlandırılması,» Risk Analizleri, Acil Eylem Planları ve Konusu ile ilgili Eğitimler

Mühendislik ve Danışmanlık

» Çevre Mevzuatı Danışmanlık Hizmetleri» İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı Danışmanlık Hizmetleri» Jeolojik-Hidrojeolojik Etütler» Su, Atıksu Arıtma, Altyapı Üst Yapı Projeleri» Maden Mevzuatı Danışmanlık Hizmetleri,» Maden Arama Ruhsatları,» Maden İşletme Ruhsatları,» İş Yeri Açma Çalışma Ruhsatları(GSM),» Maden İşletme İzinleri.

Sien Çevre Danışmanlık uzman kadrosu ile çed raporu, çevre izinleri hizmeti, proje tanıtım dosyası hizmetleri vermektedir. Diğer hizmetlerimiz için sitemizi ziyaret edin.

Sien Çevre Danışmanlık

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere canlı destek alanından, telefon numaralarımızdan ulaşabilir ve ya iletişim sayfasından bizlere mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Dilerseniz bizleri ofisimizde ziyaret edebilirsiniz.

Sien Çevre Danışmanlık ve Çed Raporu hizmetleri firması ile merak ettiğiniz her konuda iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Sayfası

Sien Çevre Danışmanlık ve Çed Raporu hizmetleri firması ile merak ettiğiniz her konuda iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfasına gitmek için buraya tıklayın