Hakkımızda

SİEN ÇEVRE DANIŞMALIK kuruluşların çevre mevzuatı kapsamında çevre danışmanlık hizmeti, çevresel etki değerlendirme çalışmaları, çevresel ölçüm ve raporlandırma, mühendislik ve danışmanlık ile iş sağlığı ve güvenliği konularında alanında uzman kadrosu ile birlikte müşteri memnuniyeti çerçevesinde profesyonel bakış açısıyla çözümler üretmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek hızlı ve güvenilir çözümler üretirken, tarafsızlık ve gizlilik ilkelerimizden ödün vermeden profesyonel ölçüm ve danışmanlık hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Kuruluşların çevreye uyumlu hale getirilmesi amacıyla sürekli iyileştirmelerde bulunarak, çevre sektöründe öncü firma olmak.

İlkelerimiz

Müşteri odaklılık

Kalite

Sorumluluk

Araştırma ve Geliştirme

Süreklilik

Verimlilik

Gizlilik

Sien Çevre Danışmanlık uzman kadrosu ile Çevre Danışmanlık Hizmetleri alanında profesyonel hizmet vermektedir. Detaylar bu sayfada
ÇED Raporu hazırlanması işlemleri Sien Çevre Danışmanlık uzmna mühendis kadrosu ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.
Ölçüm ve Raporlandırma işlemleriniz Sien Çevre Danışmanlık bünyesinde uzman mühendis ekipleri tarfından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.
Sien Çevre Danışmanlık, uzman mühendis kadrosu ile profesyonel mühendislik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.